Доставка і оплата

Оформления заказа в интернет-магазине уценённых товаров "Уценёнка"

Оформлення замовлення.

Купити знижену в ціні побутову техніку на сайті ucenenca.com.ua Ви можете цілодобово. Після оформлення покупки, з Вами, за зазначеним в замовленні номером телефону, зв'яжеться менеджер для його підтвердження. Замовлення не буде опрацьовано до тих пір, доки він не підтверджено Вами в телефонному режимі. Якщо Ви оформили замовлення з 9:00 до 18:00, ми зв'яжемося з Вами протягом дня. Якщо Ви оформили замовлення після 18:00, ми зв'яжемося з Вами на наступний день з 9:00 до 12:00.

Способы доставки в интернет-магазине уценённых товаров "Уценёнка"

Способи доставки.

Доставка зниженої в ціні побутової техніки, придбаної на сайті ucenenca.com.ua, здійснюється по всій Україні транспортною компанією "Нова Пошта" за Ваш рахунок. Відправка замовлень здійснюється кожен робочий день до 10:30 ранку. Якщо оплата за Ваше замовлення надійшла після 10:00, то ми відправимо його вже на наступний день. Відправка товару не здійснюється у вихідні та святкові дні. Абсолютно вся побутова техніка, перед відправкою перевіряється на працездатність. Після доставки товару необхідно перевірити комплектацію та відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, а також наявність механічних пошкоджень не описаних на сайті (якщо такі мали місце). Якщо подібні претензії не були заявлені при отриманні товару, надалі вони розглядатися не будуть. Посилка в відділенні Нової Пошти безкоштовно зберігається до 5 робочих днів. При замовленні товару на суму понад 5000 гривень, доставка в межах України до складу транспортної компанії безкоштовна!

Способы оплаты в интернет-магазине уценённых товаров "Уценёнка"

Способы оплати.

Оплатити замовлення можна:

  • накладним платежем на складі Нової Пошти. Оплата здійснюється при отриманні товару у відділенні Нової Пошти (Комісія за пересилання грошей за рахунок покупця. Комісія Нової пошти - 20 гривень + 2% від суми.).
  • Оплата на карту Приватбанку. Комісія за поповнення карти - 0,5% (в разі поповнення через касу або термінал) або 0,5% за поповнення карти + відсоток за зняття (переклад) грошей відповідно до умов вашої карти, при поповненні через «Приват24». Реквізити Вам повідомить наш менеджер при оформленні замовлення.
  • через систему Приват24.

Якщо у Вас залишилися питання - обов'язково телефонуйте нам: +38 097 456 8999

Приємних Вам покупок в інтернет-магазині ucenenca.com.ua